.

.::. Paslanmaz Tank

 

 

Firmamızda; Paslanmaz zeytinyağı depolama tankları, paslanmaz süt proses tankları, paslanmaz çikolata proses tankları, paslanmaz bal ve pekmez tankları, paslanmaz meyve suyu tankları, paslanmaz kimya endüstrisi tankları, krom tanklar, karıştırıcılı krom tanklar, cidarlı krom tanklar, izolasyonlu krom tanklar, peynir ve ayran tankları ile farklı amaçlar için paslanmaz tank imalatı ve uygulamaları yapılmaktadır.


Paslanmaz Su Depolarının Avantajları ise; Yüksek korozyon dayanımına sahiptirler, Diğer tanklara göre çok daha uzun ömürlüdürler, Asidik sıvılarda depolanabilir ve hijyeniktirler. Özellikle son yılların hastalıklarının başında hijyenik problemler gelmektedir. Diğer tanklar yüksek kapasiteli olarak imal edildiğinde tanklarda deformasyonlar ve çatlamalar meydana gelmektedir. Bu durumda tankın çok çabuk kullanılamaz hale gelmesiyle sonuçlanmaktadır.


Çelik su depoları ve gıda tankları depolama yapmak için için kullanılan, paslanmaz çelikten imal edilen tanklardır. Paslanmaz su tankları, birçok uygulamada, içme suyunda, sulama tarımında, yangın söndürme, tarım çiftçiliğinde, hem bitkilerde hem de hayvancılıkta, kimyasal üretimde, gıda hazırlamada ve diğer birçok kullanımda kullanılmak üzere su depolamak için kullanılmıştır.